8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Основну масу сировини для томатної пасти і томатних соусів «НАШ ПРОДУКТ» підприємство заготовляє на власному виробництві зі свіжих помідорів.

Компанія «НАШ ПРОДУКТ» працює на ринку України більше 13 років, і входить до числа провідних підприємств південного регіону з виробництва м'ясної консервації і томатної пасти. Продукція під торговою маркою «НАШ ПРОДУКТ » представлена в усіх регіонах України. У 2010 р компанія помітно збільшила присутність ТМ «НАШ ПРОДУКТ і к» на вітчизняному ринку, почала успішну співпрацю з національними мережами. Але найголовніше, це введення в експлуатацію консервного заводу, в екологічно чистому, Скадовському районі.

Томатна паста «НАШ ПРОДУКТ» виробляється з сировини вирощеної виключно в херсонському регіоні, а якщо бути точніше, то основну масу сировини для виробництва томатної пасти і томатних соусів підприємство заготовляє на власному виробництві зі свіжих помідорів. Об’єм, якого бракує до необхідного обсягу, закуповують в інших виробників, що знаходяться на півдні України.

Що стосується представленості, можна з впевненістю сказати, що продукція представлена в усіх 25 областях України. У кожній області інтереси ПП «НАШ ПРОДУКТ» представляють гідні дистрибуторські компанії зі своїми історіями продажів та з багаторічним досвідом роботи у сфері бізнесу. За останні три роки торговий відділ спільно з дистрибуторами, досягли помітних результатів по збільшенню присутності нашої продукції.

На сьогоднішній день бренд можна віднести до позицій, що найбільше реалізуються на ринку томатної пасти. Дирекція компанії пильно стежить за якістю та дотриманням усіх вимог керівних документів на виробництві, що дозволяє з упевненістю завірити всіх покупців що до високої якості продукції.

Компанією «НАШ ПРОДУКТ» з вересня 2011 року була введена нова ТМ «СВОЯК». Продукція вироблена на сучасному обладнані за вимогами ДСТУ та розфасована в склотару з металевою кришкою, що загвинчується (twist – off). Переваги банки з гвинтовою кришкою очевидні:герметичність закупорювання, тривалий термін зберігання продуктів,зручність в обігу,багаторазове використання.