8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Читайте, Руслан Дробот спікер сесії "Асортимент & споживач". Про експертизу спікера більш детально...

Більше десяти років досвіду роботи в сфері FMCG. Досвід успішної роботи з більш ніж 20-ма великими національними та міжнародними мережами та порядку 40 локальних мереж. За 10 років співпраці з мережами були успішно реалізовані проекти в категоріях фреш, фуд, бакалія та нон фуд

Цей досвід дозволив розбудувати власну систему роботи з менеджерами зі збуту та партнерами, з врахуванням індивідуальної специфіки кожного клієнта. Одним з завдань цієї системи – підвищити рівень платіжної дисципліни та повернення коштів.

Керівник напрямку по роботі з ключовими клієнтами, ПП «СВ-ІМПЕКС КО» 2010 – 2015 рік.

Був одним із засновників нової команди по роботі з мережами та розбудови дистрибуції відомого бренду «Червоне золото» на ринку України.

Заключив прямі контракти з найбільшими клієнтами такими як Метро Україна, Ашан та інші. Це дало змогу протягом року стати брендом №2 по споживанню серед вітчизняних покупців.

Національний менеджер по роботі з ключовими клієнтами ПАТ «ВГП» з 2015 року. Компанія є одним з лідерів серед українських виробників продукції санітарно-гігієнічного призначення (Tissue).

В портфелі компанії представлені власні торгові марки: «RUTA», «RUTA Selecta», «Fesko», «Носовичок», «Полотенечко», «Ecolo» та інші.

За 10 років успішної роботи ми закріпили за собою репутацію незмінного виробника №1 Private Label на ринку України, вийшли на ринки Європейського Союзу та країн СНД.

На сьогодні наші товари через свою якість, доступність та вишуканість мають високий рейтинг і попит у великої кількості споживачів і добре відомі як на ринку України, так і за її межами. Продукція компанії доступна на полицях в 14 країнах Європи і Азії: України, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Німеччини, Швейцарії, Білорусії, Молдови, Росії, Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Туркменістану.