8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Організатор показав зсередини як виглядає Форум «ДНІПРО»

8 вересня 2017 року у м. Дніпро відбудеться наймасштабніша міжнародна зустріч року у сфері торгівлі та експорту – для якісного розвитку та виводу на новий рівень бізнесу рітейлу, дистрибуції та виробництва. Запрошуємо Вас до участі!

Локація. Офіційна частина Форуму (доповіді, дискусії, переговори, виставка) – запрошуємо Вас до презентабельного культурно-ділового центру «МЕНОРА», вечірня програма (дегустація, неформальне спілкуваня, відпочинок на березі Дніпра у кращій компанії партнерів) – у «THE RIO CLUB».

Спрямування. III щорічний міжнародний форум для рітейлерів та постачальників «Міжнародний торговий форум : ДНІПРО» пропонує безпрецедентні можливості – відкрити кращі експортно-орієнтовані компанії України, інноваційні підприємства та познайомитись із кращими українськими та світовими роздрібними мережами.

У тренді. Форум «ITF : DNIPRO» охоплює всі найважливіші теми про розвиток особистості в бізнесі – професійних власників та топ-менеджерів. Через особисті приклади та історії успіху, рекомендації та інсайти кращих бізнесменів та керівників країни – ми дізнаємося, як стати авторами стабільного розвитку своїх компаній та галузі у довгостроковій перспективі!

Офіційний слоган Форуму: «8 ВЕРЕСНЯ – ВСІ У ДНІПРІ!». #everybodyindnipro

Організатор форуму: «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА».

Розвиток експортних можливостей на форумі відбувається за підтримки: Українського союзу промисловців та підприємців.

Аудиторія. Форум об’єднує 300 кращих компаній-делегатів, які представлені власниками та керівниками вищої ланки у галузях – рітейл, дистрибуція, виробництво, В2В-партнери у ланцюзі постачання.

Оргкомітет форуму запрошує Вас приєднатися до найкращої торгової компанії року! Візьміть участь у формуванні найбільш цікавих та практично корисних моментів зустрічі 8 вересня!