8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Компанія “Агрофірма “Володимирські сади” - основний виробник соків прямого віджиму в Україні

Основним напрямком діяльності компанії «Агрофірма «Володимирські сади» є вирощування яблук культурних сортів та виробництво соків прямого віджиму. Сади та виробництво знаходяться у Волинській області. Площа території садів на сьогодні становить більше 50 га.

Соки прямого віджиму NFC (Not From Concentrate – не з концентрату), це натуральні соки, виготовлені виключно шляхом механічної дії на свіжі фрукти, овочі та ягоди.

Високу якість та смакові показники соків PREMIER забезпечує використання у виробництві виключно культурних сортів яблук, вирощених у власному садовому господарстві.

Наше виробництво соків не допускає використання не лише консервантів, але і взагалі будь-яких інших добавок, навіть натуральних, таких як цукор, кислота або вода.

Для збереження всієї безлічі корисних речовин і вітамінів свіжовіджатий сік проходить короткочасне нагрівання до температури не менше 78°С та безпосередній розлив у кінцеву тару в гарячому вигляді з негайним закупоренням. При такому короткостроковому нагріванні досягається знищення більшої частини мікроогранізмів в продукті з мінімальною втратою всіх корисних речовин соку.

Повний контроль наших спеціалістів, починаючи від закладання саду, закінчуючи контролем над збором врожаю, дозволяє нам створювати дійсно оригінальний продукт, з високоякісного матеріалу.

Вдале територіальне розташування фермерського господарства у віддаленні від промислових центрів і забруднюючих виробництв, використання відновлювальних джерел для поливу дозволяє отримувати екологічно-чистий продукт, вільний від будь-яких токсичних елементів та пестицидів.

Це підтверджується сертифікатом на систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007.