8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Private Label – один із пріоритетних напрямів роботи компанії «БАРА»

За роки свого існування підприємство розробило необхідну виробничу базу і на даний момент має багатий досвід у напрямі Private Label. Завдяки цьому з компанією багато років успішно співпрацюють провідні роздрібні мережі України, реалізуючи продукцію під назвою своїх торгових марок.

Головний принцип роботи ТОВ «БАРА» – виробництво високоякісних товарів та надання послуг за розумними цінами.

Якість продукції ТОВ «БАРА» неодноразово відзначалася різними преміями.

Кислородовмісні відбілювачі ТМ «Парус» і ТМ «Білі паруси» отримали найвищу оцінку за співвідношенням ціни та якості від незалежного дослідницького центру споживчих експертиз «УкрТест» у січні 2008р. з правом присвоєння знаку «Дуже добре».

Експертиза, проведена в науково-дослідному центрі випробувань продукції «Укртестстандарт», відзначила відбілювач ТМ «Парус» оцінкою «Відмінно».

Безфосфатний пральний порошок ТМ «Парус» отримав диплом переможця у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України» в Запорізькій області в 2013 році.

Система менеджменту якості компанії «БАРА» відповідає вимогам міжнародного стандарту в сфері виробництва мила та миючих засобів, продуктів для чищення та полірування, виробництва упаковки та інших виробів із пластмас, а також послуг неспеціалізованої оптової торгівлі, про що свідчить міжнародний сертифікат ISO 9001, який компанія отримала в 2016 році.

«Ми маємо великий досвід з фасування рідких, в’язкотекучих і сухих продуктів непродовольчого призначення. Контроль якості на всіх стадіях фасувального виробництва забезпечує відсутність неякісного товару», – прокоментували в компанії.

Офіційний сайт компанії: http://bara.zp.ua/