8 вересня 2017 року
залишилось
днів
ПП «СПС» – про виробництво якісних натуральних приправ, спецій та прянощів, здатних подарувати нові кулінарні відчуття споживачам

ПП «СПС» спеціалізується на виробництві якісних натуральних приправ, спецій та прянощів, які відповідають стандартам харчової безпеки Європи, США та України та здатні подарувати споживачам нові кулінарні враження.

Компанія працює в двох напрямах:

• Виробництво і продаж фасований спецій. Фасована продукція для продажу в роздрібних каналах, випускається під ТМ «Приправка». Продукція компанії представлена ​​широким асортиментом - більш ніж 10 серій, які включають понад 150 SKU.

• Продаж вагових спецій оптом. Вагова продукція для оптових замовників. Широкий асортимент - понад 150 найменувань: паприка, перець, сушена цибуля, коріандр, орегано, зерна гірчиці і інші спеції обсягами від 5 кг.

При виробництві приправ та прянощів ТМ «Приправка» керується стандартами Європи і США. У фасовку йде тільки якісна сировина, що проходить сім ступенів очищення:

Відбраковування партій сировини, які не відповідають стандартам харчової безпеки.

Магніт –очищення від намагнічених металодомішок.

Вібросито –очищення від пластмаси, скла, сміття.

Дестонер – очищення від каменів, землі.

Аспірація – очищення від пилу, комах.

Сепарація – видалення гнилих, пошкоджених цвіллю листів, зерен, горошин.

Металодетектор – очищення від ненамагнічених металодомішок.

ТМ «Приправка» проводить добровільні перевірки продукції у стандартизованих міжнародних лабораторіях. Згідно даних останніх перевірок якість Перця чорного меленого ТМ «Приправка» підтверджена «Добрим знаком», який вказує на безпечність продукції українським споживачам.

ТМ «Приправка» - бренд з високою впізнаваністю, представлений у всіх найбільших міжнародних, національних і регіональних торговельних мережах України, Молдови та Білорусії. Продукція компанії експортується до більш ніж 15 країн світу: Білорусії, Казахстану, Киргизії, Монголії, Ізраїлю та ін. країн.