8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Комерційний директор «ТВОЯ ЛОГІСТИКА» розкаже, як створювати стратегічно важливі для бізнесу проекти у ланцюзі постачання та поділиться досвідом ефективного управління міжнародними операціями задля досягнення високих результатів

Катерина Хорсева – з 2017 року обіймає посаду Комерційного директора компанії «ТВОЯ ЛОГІСТИКА», засновники якої більше 10 років реалізують оптимальні шляхи доставки вантажу міжнародного сполучення для різних сегментів бізнесу у будь-який куточок світу.

Спікер з 2002 року працює у сфері логістики (операції і продажі), більше 11 років обіймає керівні посади в середніх і великих структурованих компаніях – директора з розвитку міжнародного 3PL-оператора; керівника, відповідального за організацію з нуля та розвиток сполучення з зарубіжними країнами.

Має досвід в управлінні ЗЕД-проектами та ризик-менеджменті при здійсненні міжнародних операцій. Надає професійне консультування та бере безпосередню участь у пошуку зарубіжних контрагентів для Клієнтів компанії, підписанні та дотриманні ЗЕД-контрактів.

Катерина Хорсева – щорічний спікер Міжнародного торгового форуму MY TRADE GROUP, експерт галузевих видань з управління міжнародними supply chain проектами та організації бізнес-процесів компаній.

Компанія «ТВОЯ ЛОГІСТИКА» ( www.yourlogistics.com.ua), ключові послуги для Клієнтів: -Митне очищення. -Міжнародні автоперевезення. -Міжнародні контейнерні перевезення. -Експедирування у портах. -Товарний кредит. -Закупка товарів у постачальників та здійснення поставок. -Переводи у Китай. -Організація проектів «під ключ», згідно бізнес-запита Клієнта.

«ТВОЯ ЛОГІСТИКА» – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ФОРУМУ «ITF : DNIPRO» 8 ВЕРЕСНЯ 2017