8 вересня 2017 року
залишилось
днів
Координація напряму «ЕКСПОРТ» – Денис КРАСНІКОВ, Віце-президент УСПП

Віце-президент УСПП (http://www.uspp.ua/) з листопада 2013 року. Координатор Центру підтримки експорту при УСПП (http://www.uspp-export.com/). Денис Красніков є експертом та має практичний досвід із виходу українського виробника на ринки різних країн. Зокрема, США, Канади та країн ЄС на прикладі Іспанії, Фінляндії та Франції, у тому числі на полиці торгово-роздрібних мереж.

З грудня 2016 року – Координатор з української сторони Ділової ради Україна-Іспанія.

Денис Красніков є Головою Координаційної ради з екологічного маркування – незалежного колегіального дорадчо-наглядового органу, який забезпечує участь усіх зацікавлених сторін в процесі розгляду та затвердження екологічних стандартів, у тому числі для продуктів харчування.

Денис Красніков обраний головою Наглядової ради Інституту розвитку закупівель та сприяння експорту, що є членом Food Marketing Institute – провідної бізнес-асоціації в США, яка об’єднує понад 40 000 роздрібних магазинів продуктів харчування в США та інших країнах світу. Інститут організовує та фінансово сприяє українським експортерам у питаннях виходу на зарубіжні ринки.

Кандидат наук у сфері державних закупівель, проводить наукові розробки у сфері доступу українських товарів на ринки ЄС, США, Канади та інших країн.

У 2014 році пройшов навчання за програмою підготовки керівних кадрів у Гарвардському університеті.

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за двома спеціальностями «Політологія» та «Економіка». Отримав освітню кваліфікацію магістра міжнародного права в Українській академії зовнішньої торгівлі.